Посвята у студенти УМСА

Посвята у студенти УМСА

Новини - 2019-09-02


Посвята у студенти УМСА

У полтавському палаці дозвілля «Листопад» відбулось урочисте засідання Вченої ради Української медичної стоматологічної академії, присвячене посвяті першокурсників у студенти. Це щороку надзвичайно хвилююче дійство. Ще зовсім юні майбутні лікарі серед велелюдного зібрання у присутності викладачів академії, почесних гостей, батьків та друзів складають клятву Гіппократа…Вони вже у білих халатах, вони вже набули офіційного статусу студентів академії і влилися у її 5-тисячний колектив студентської спільноти.

З напутнім словом до них звернувся ректор Української медичної стоматологічної академії В.М. Ждан. Він вручив першокурсникам символічні ключ до знань та студентський квиток. Зокрема, сказав таке: «Професія медика-складна, бо ж окрім глибоких професійних знань, вона містить у собі ще і дуже важливі суто людські якості. Серед них-готовність жертвувати своїм

часом і постійно навчатися, , інтелігентність, і, звісно ж, людяність у всіх її проявах. Ніколи не забувайте про це, пам`ятайте, що ви обрали надзвичайно важливу професію, вчіться бути не тільки лікарями, а і справжніми порядними людьми, розумними, добрими, милосердними. Щасливого вам польоту до високості медичної науки!»

5000 студентів,з яких 1300-іноземних з 22 країн світу! 670 викладачів, з яких 95 – докторів наук, 340 доцентів, більше, ніж 450кандидатів медичних наук працює нині в академії. Всіх їх об`єднує спільний вибір – любов до медицини. Тож першокурсники отримали і собі тепер право стати гідними членами такого шанованого далеко за межами України колективу!

Випускник УМСА минулих років, а нині доктор теологічних наук,архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет благословив на успішне навчання і висловив надію на те, щоб разом з дипломами у майбутньому випускники академії готові були прийняти у свої серця болі та тривоги хворих і робити все залежне від них, аби полегшити людські страждання. Тільки тоді вони відчують себе справжніми лікарями. А поки що - до навчання!

Привітними посмішками на порозі студентського життя їх зустріли також декани всіх факультетів УМСА. Відтепер впродовж навчання їм всім бути разом!

Тож хай щастить!
Новини академії

УМСА


36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23

+38 (0532) 60-20-51


Ви маєте можливість подзвонити, або написати нам

mail@umsa.edu.ua